×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 558

مشاوره و تحلیل پایان نامه

12 خرداد 1396
نویسنده :   مهـــرداک

تحليل آماري پايان نامه با spss

با كمترين هزينه، داده ها را ايميل نموده و تحليل آماري را مطابق نيازتان دريافت نماييد.

روش کار ما: ابتدا تحليل آماري اوليه با اس پي اس اس را دريافت و پس از رضايت و تاييد، حق الزحمه را پرداخت نماييد (امکان پرداخت از طريق درگاه بانکي اينترنتي فراهم است).

 امروزه اساتيد اذعان دارند که برای انجام يک تحقيق علمي معتبر و به سرانجام رساندن پايان نامه (در مقاطع تحصیلی تکمیلی) نمي توان انتظار داشت که محقق و يا دانشجو (با گذراندن 4  يا 8 واحد درسي آمار) به تمامي روشهاي پيچيده آماري مسلط باشد و  خود به تنهايي بتواند با انواع نرم افزارهاي آماري کار کرده و کارهای آماری فصل چهار پایان نامه را به انجام رساند ، و لازم است از دانش تخصصي و تجربه کارشناسان آمار و از مشاوره و راهنمايي آنان بهره ببرد.

 و باید در نظر داشت که انجام تحليل آماري و خروجي گرفتن از نرم افزارهاي آماري توسط افرادي که در رشته آمار فارغ التحصيل نشده و فقط شيوه کار با چند منوي نرم افزار spss را مي دانند، به اعتبار علمي پايان نامه و پروژه آماري - تحقيقاتي شما خدشه وارد خواهد نمود و با توجه به دامنه بسيار وسيع کاربرد روشها و آزمونهاي آماري لازم است تحليلگر داده هاي آماري از تجربه و تخصص لازم را در اين زمينه برخوردار باشد.  

 مجموعه مهرداک آماده است تا در اسرع وقت و با قيمت مناسب، با در اختيار داشتن تخصص و تجربه كافي، مشاوره و تحليل آماري تحقيقات علمي  و پروژه هاي پژوهشگران محترم و پايان نامه ها و پروژه هاي دانشجويي و همچنين پردازش آماري داده ها و تجزيه و تحلیل آماری پرسشنامه ها را به صورت کاملا دقیق و نه صوری و اطلاعات حاصل از آزمايشات علمي را به کمک انواع نرم افزارهاي آماري به انجام برساند (مشاوره و انجام فصل 4 پايان نامه) در انجام اين کار تجربه 11 ساله همراه ماست. نمونه كارهاي انجام شده به خوبي گوياي تجربه ماست .

 ارائه تحليل آماري با استفاده از نرم افزار spss  توسط افرادي که هيچ تحصيلات مرتبط با رشته آمار ندارند، به صرف اينکه خروجي گرفتن از آنرا مي دانند، نيز انجام مي شود. اما با توجه به پيچيده تر شدن تحقيقات و پايان نامه و افزايش انتظارات اساتيد راهنما از تحليل نتايج، اين افراد چاره اي ندارند جز اينکه عرصه کار را به کساني واگذار نمايند که در آن زمينه دروس مورد نياز را گذرانده و تجربه لازمه را نيز کسب نموده اند. حتي بسياري ترجيح مي دهند تحليل نتايج پروژه آماري خويش را به کارشناسان ارشد آمار (بجاي کارشناسان آمار) واگذار نمايند تا بهترين نتيجه ممکن را کسب نمايند.

  پردازش و تحليل آماري حسب درخواست متقاضي محترم شامل برخي از اين موارد خواهد بود: انجام آزمونهاي پايايي و روايي و قابليت اعتماد پرسشنامه  - انجام انواع آزمونهاي آماري متناسب با شرايط پروژه يا پايان نامه - تحليلهاي توصيفي همراه با نمودارها و جداول آماري - ديتا ماينينگ (داده کاوي) - آزمون فرضيات تحقيق و آزمون فرض آماري- کليه روشهاي آماري تصميم گيري و تصميم سازي  و بطور خلاصه هر آنچه كه از علم آمار به عنوان راهنماي شما در تاييد يا رد فرضيه يا فرضيات تحقيق انتظار دارید .

با كمترين هزينه، داده ها را ايميل نموده و تحليل آماري را مطابق نيازتان دريافت نماييد.
-:: تحليل آماري انجام شده در قالب فايل Word كه به آساني قابل اضافه شده به پايان نامه شماست، تهيه و ايميل خواهد شد::-

..:: تا زمان دفاع از پايان نامه با شما خواهيم بود::..

--- تصميم بگيريد و كار پايان نامه يا تحقيق علمي خويش را به سرانجام نهايي برسانيد---

 

  • ایران ، استان آذربایجان غربی،شهرستان خوی ، خیابان امام ، موسسه مهر
  • 044-36243226
  • 09356732613
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا